Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on gru 5, 2022 in Ślub i wesele |

Dekoracje na wesele

Wesele to wyjątkowo uroczystość. Para młoda pragnie, aby ten dzień na długie lata pozostał w pamięci gości. Młodzi dbają o każdy szczegół. Kluczowa jest sala weselna i menu. Ogromną rolę odgrywają także dekoracje. W tym celu młodzi wynajmują firmy, które stroją nie tylko salę, ale także stoły weselne. Jakie dekoracje są na topie? Ile kosztują? W jakim stylu przygotować dodatki? O tym wszystkim dowiecie się z tego artykułu. 

Weselne dekoracje sprawią, że impreza zyska wyjątkowy charakter. Dekoracja sali weselnej powinna być przemyślana. W jaki sposób dobrać odpowiednie dodatki? Kluczowe jest, w jakim stylu organizujesz wesele. Jeśli będzie to ten rustykalny, postaw zatem na takie dekoracje. Warto, by ścianka ślubna także nawiązywała do charakteru całej imprezy. Do dekoracji można zaliczyć także bańki mydlane na weselu. Czy warto inwestować pieniądze w taką atrakcję? 

Bańki mydlane na weselu

Bańki mydlane na weselu stają coraz bardziej popularne. Wiele par poszukuje alternatyw dla tradycyjnych rozwiązań. Oprawa ślubna odgrywa ogromne znaczenie. Jeśli jest odpowiednio wykonana, to stanowi wspaniałe tło do zdjęć. Bańki mydlane na weselu są uwielbiane zarówno przez dzieci, jak i przez dorosłych. Stanowią interesującą alternatywę dla popularnego konfetti. Kiedy są używane bańki mydlane na weselu? 

  • Podczas wyjścia z kościoła, zamiast konfetti. 
  • Podczas pierwszego tańca. 
  • W trakcie oczepin. 
  • Podczas wykonywania zdjęć. 

Wiele par decyduje się na bańki mydlane na weselu, gdy dopiero co rozpoczyna się zabawa. Wówczas goście są witani chlebem i solą. Wstęp do zabawy w postaci bajkowych baniek mydlanych da wspaniałą oprawę i świetne tło do zdjęć. Podobnie, jak w trakcie pierwszego tańca, który jest kluczowy. Bańki mydlane na wesele to także świetny upominek dla twoich gości. Wystarczy, że te będą brandowane. Bańki mydlane na wesele sprawdzą się także, jako atrakcja dla dzieci. 

Więcej przeczytasz na stronie: https://www.koronakarkonoszy.pl/blog/banki-mydlane-na-weselu/

Zielone dekoracje weselne

Jakie zielone dekoracje weselne wybrać? Kolor zielony kojarzy się z latem, radością i relaksem. Ozdoby w spokojnej zieleni nadają odpowiedni nastrój wydarzeniu. Nie dziwi fakt, że coraz więcej par młodych decyduje się na zielone dekoracje weselne. Te urzekają swoją prostotą i naturalnością. Z czym zestawić zielone dekoracje weselne? Do tego koloru pasuje złoto, a także srebro. Wiele osób lubi odważne połączenia, w związku z tym wybiera granat lub czerwień. Trend na kolor greneery trwa nieprzerwanie od kilku lat. 

Do dekorowania stołów, a nawet potraw świetnie sprawdzi się ruskus. To roślina o drobnych liściach, która posiada długą łodygę. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością, w związku z tym powinna przetrwać przyjęcie weselne. Warto ułożyć ruskus na stołach, a także między talerzami. Świetne wygląda na białym obrusie ze złotymi elementami. Hitem weselnym jest monstera. Ta duża roślina o masywnych liściach najczęściej jest ustawiana podczas ślubów plenerowych, a także przy ściankach zdjęciowych.

Sprawdź także: https://www.koronakarkonoszy.pl/blog/zielone-dekoracje-weselne/

Kwiaty na stoły weselne

A jakie kwiaty na stoły weselne wybrać? W dobrej cenie znajdziesz kwiaty sezonowe. Jeśli twoje wesele jest latem, wybierz takie rośliny, które obecnie kwitną. Wiosną świetnie sprawdzi się bez. Jesienią natomiast kolorowe kompozycje z liści. Kwiaty sezonowe powinny być zdecydowanie tańsze od innych propozycji. Co jeszcze jest na topie? Pięknie wyglądają ozdobne hortensje czy duże słoneczniki. To ponadczasowe rozwiązania. 

Jakie jeszcze kwiaty na stoły weselne wybrać? Jeśli posiadasz ograniczenia budżetowe, postaw na tańsze rozwiązania. Coraz więcej osób wybiera goździki czy gipsówki. Sprawdzają się także kompozycje z polnych kwiatów. Jeśli sala jest duża, wybierz wysokie bukiety. Te wypełniają salę i świetnie prezentują się na zdjęciach. Wysokie bukiety sprawdzają się podczas eleganckich, wręcz formalnych przyjęć. Jeśli takie właśnie będzie twoje wesele, koniecznie zadbaj o wysokie bukiety. 

Przeczytaj: https://www.koronakarkonoszy.pl/blog/kwiaty-na-stoly-weselne/

Dekoracje wesele odgrywają kluczową rolę w przyjęciu. Sprawią, że sala weselna będzie wyglądała bajecznie na zdjęciach. Pamiętaj, aby o nie zadbać.