Żółte, białe, różowe lub czerwone – jakie złoto wybrać na swoje obrączki ślubne?

Żółte, białe, różowe lub czerwone – jakie złoto wybrać na swoje obrączki ślubne?
Żółte, białe, różowe lub czerwone – jakie złoto wybrać na swoje obrączki ślubne?

Obrączki ślubne są nieodzownym elementem przysięgi ślubnej oraz symbolem wieczności ze względu na swój kulisty charakter, który nie ma ani początku ani końca. Nosi się je na prawej dłoni, w przeciwieństwie do przeszłości, gdzie obrączki nosiło się na lewej dłoni. Obecnie lewa dłoń zarezerwowana jest dla wdów/wdowców. Obrączki ślubne to znak, że jesteśmy połączeni ze swoją drugą połówką na całe życie. Wiąże się z tym również posiadanie tego jedynego, złotego krążka przez nawet kilkadziesiąt lat. Jak zatem wybrać swoją wymarzoną a zarazem trwałą pamiątkę z dnia ślubu?

Z pomocą przychodzą nam Salony Jubilerskie Marko , które podpowiedzą Wam jak wybrać obrączki ślubne.

Chcielibyśmy na wstępnie przedstawić Wam kilka praktycznych informacji o Salonach Jubilerskich Marko.  Mamy nadzieję, że  poniższy wpis zainspiruje Was i zachęci do szczegółowego zapoznania się z ofertą Salonów Jubilerskich Marko. Warto odwiedzić jeden z salonów w Białymstoku, aby przekonać się na żywo jak wygląda biżuteria oferowana przez największą firmę jubilerską na Podlasiu. Salony Jubilerskie Marko  w swojej codziennej pracy wykorzystują najlepsze materiały i kamienie szlachetne. Specjalnością Salonów Jubilerskich Marko są brylanty. W swojej ofercie firma posiada nie tylko obrączki ślubne, ale również pierścionki zaręczynowe, biżuterię która jest idealna dla Panny Młodej oraz wysokiej klasy zegarki, spośród których Pan Młody może wybrać idealnie pasujący do swojego stroju zegarek na przyjęcie weselne.

Według Salonów Jubilerskie Marko  wybierając obrączki ślubne powinno się zwrócić uwagę na ponadczasowe oraz solidne rozwiązanie. Jest to biżuteria, z którą będziemy związani przez długie lata, a często do końca życia, w związku z tym najważniejsza jest trwałość i ponadczasowy wygląd. Upływ czasu wpłynie na pojawiające się zarysowania oraz matowienia obrączek. Jest to naturalny proces, jednak obrączki można oddać do odświeżenia, wypolerowania lub ponownego nałożenia matu.

W swojej ofercie Salony Jubilerskie Marko posiadają szerokości od 3 do 7 mm dostępne w salonie, jednak istnieje możliwość wykonania szerszych obrączek na zamówienie. Najpopularniejsza jest szerokość 4 oraz 5 mm. Kobiety najczęściej decydują się na węższą obrączkę niż ich partnerzy, ze względu na drobniejszy kształt dłoni oraz chęć późniejszego noszenia obrączki wraz z pierścionkiem zaręczynowym na jednej ręce. Przy wyborze obrączek warto zwrócić uwagę na soczewkę. Jest  to wyoblenie jej wnętrza – obrączka jest półokrągła w środku. Soczewki są stosowane po to, aby osoba nosząca obrączkę czuła większy komfort w trakcie jej noszenia.

obrączki ślubne Białystok

Salony Jubilerskie Marko

Najczęstszym kruszcem wybieranym na obrączki ślubne jest złoto żółte oraz białe. Możliwym jest jeszcze wybór różowego złota bądź czerwonego. Wybór zależny jest od Waszych preferencji. Osobiście wybraliśmy białe złoto, ponieważ bardziej nam się podoba obrączka ślubna w takim kolorze.  Im mniejsza domieszka innych metali, tym bardziej trwała jest obrączka. W przypadku alergii na poszczególne metale, polecamy zasięgnąć opinii obsługi, która zaproponuje obrączki bez konkretnego składnika.

Salony Jubilerski Marko  dopasowują się do potrzeb narzeczonych. W swojej ofercie posiadają  możliwość zaprojektowania wzorów według potrzeb przyszłych małżonków. Istnieje również możliwość umieszczenia wygrawerowania obrączek cyframi, literami bądź prostymi znakami graficznymi.

Obrączki najlepiej zamawiać minimum miesiąc przed planowaną datą ślubu.

obrączki Białystok

Salony Jubilerskie Marko

Zapraszamy Was do odwiedzenia profilu Salonów Jubilerskich Marko:

facebook.com/SalonyJubilerskieMarko

www.marko.pl

marko białystok

Salony Jubilerskie Marko

 

Adresy sklepów stacjonarnych Marko:
BIAŁYSTOK:
Galeria Biała, ul. Cz. Miłosza 2, lok. 65
Największy w regionie salon z zegarkami i biżuterią
ul. Zwycięstwa 8D (obok KONRYSu)

C.H. Auchan, ul. Hetmańska lok. 4
HAJNÓWKA:
Galeria Kaufland

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.