Zaproszenia ślubne – trendy

Zaproszenia ślubne – trendy

Obiecaliśmy Wam w poprzedni weekend, że przedstawimy trendy związane z zaproszeniami ślubnymi. Większość elementów, które wykorzystywane są w branży ślubnej zmienia się z roku na rok. Wpływy ze Stanów Zjednoczonych nie omijają również rynku polskiego. Modne Save the Date wysyłane są także od pewnego czasu przez polskie pary. Modne stają się zaproszenia ślubne wykonywane przez małe manufaktury. Nie można się dziwić temu zjawisku, ponieważ takie zaproszenia są wykonane z wielką precyzją i dopasowane są do indywidualnych potrzeb każdej Pary Młodej.

Zaproszenia: Do Trzech Razy Sztuka / Fotografia: Wesele po Podlasku

Trendy na rok 2017 to przede wszystkim nacisk położony na eleganckie, minimalistyczne zaproszenia z motywem kwiatów. Duże zainteresowanie budzi motyw eko i wszelkie elementy wykonane w tym stylu. Dominuje szary papier i koronki. Jest to idealny motyw dla romantycznych par, które planują zorganizowanie przyjęcia weselnego w stylu rustykalnym.

Zaproszenia: Do Trzech Razy Sztuka Fotografia: Wesele po Podlasku

Prym wiedzie również w tym sezonie motyw greenery. Jeżeli wolicie minimalizm, a chcielibyście aby ten motyw był przewodnim na Waszym przyjęciu, możecie wybrać wersję zaproszenia z delikatnie zaakcentowanym motywem greenery. Poniżej znajduje się przykład wykorzystanie zieleni w zaproszeniach.

Zaproszenia: Do Trzech Razy Sztuka Fotografia: Wesele po Podlasku

elegantweddinginvites.com

W dalszym ciągu zaproszenia w wersji glamour będą wybierane przez Pary Młode. Jest to trend, który jest niezmienny od kilku lat. Warto zauważyć, że motyw glamour łączony jest z motywem kwiatów. Zaproszenia takie pasują idealnie do przyjęć weselnym w stylu eleganckiego Paryża.

Zaproszenia: Do Trzech Razy Sztuka Fotografia: Wesele po Podlasku

Zwróćcie uwagę również na zdobioną wewnątrz kopertę. Motyw dopasowany jest do motywu zaproszenia, które znajduje się w kopercie. Takie zaproszenia zaskoczą zdecydowanie gości.

elegantweddinginvites.com