Wasze wesele w wirtualnym świecie

Wasze wesele w wirtualnym świecie
Mamy rok 2017 i jednoznacznie możemy stwierdzić, że duża grupa młodych ludzi spędza znaczną część swojego wolnego czasu korzystając z Internetu. Każdy z Was wie co to Facebook, Messenger, Snapchat, Instagram, Twitter i zapewne korzystacie z tych aplikacji. Przyjęcie weselne jest to czas, w którym spotykacie się z rodziną i znajomymi. Jednak, jak włączyć Waszą codzienną aktywność internetową z przyjęciem weselnym? Zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi pomysłami.
 1. Save the date – po zarezerwowaniu terminu w obiekcie weselnym stwórzcie samodzielnie Save the date. Jest to powiadomienie o dacie ślubu bez zbędnym szczegółów, aby goście mogli zarezerwować termin. Przydatnym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze strony canva.com. Kartki możecie wykonać online oraz pobrać na swój komputer. Następnie wystarczy przesłać powiadomienie do gości poprzez pocztę e-mail.

  http://www.minted.com/

  www.artifactuprising.com

 2. Strona www – wybierzcie jedną z darmowych stron www – np na Zankyou i stwórzcie stronę informacyjną skierowaną do Waszych gości. Zankyou daje Wam wiele możliwości. Możecie między innymi przedstawić mapę z miejscem Waszej ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego, podzielić się zdjęciami  po weselu, stworzyć księgę gości, wykreować listę prezentów, zasugerować gościom miejsce noclegów oraz przedstawić harmonogram dnia ślubu.

  www.top10weddingsites.com

 3. Ślubny hashtag ### – stwórzcie swój własny hashtag i zaproponujcie gościom do umieszczenia zdjęć na portalach społecznościowych i oznaczanie ich zaproponowanym przez Was #. Po przyjęciu weselnym bez problemu uda Wam się znaleźć w sieci zdjęcia z Waszego wesela.

  bridalmusings.com

  bridalmusings.com

  jennysmithandco.com