Wedding planner stworzy ślub Twoich marzeń w Białymstoku!

Wedding planner stworzy ślub Twoich marzeń w Białymstoku!
Wedding planner stworzy ślub Twoich marzeń w Białymstoku!

Zawód wedding plannera większości z Was kojarzy się z Jennifer Lopez, która grała główną rolę w filmie „Powiedz tak”. Nie ukrywamy, że nam również. Zapytano nas kiedyś, czy jako konsultanci ślubni również posiadamy słuchawki i mikrofon identyczny jak Jennifer Lopez podczas koordynacji przyjęcia ślubnego. Wnioskujemy, że ludzie ukształtowali swoje pojęcie o wedding plannerze na podstawie właśnie tego filmu.

Czym właściwie zajmuje się wedding planner?

Wedding planner to nic innego jak konsultant ślubny. Która nazwa podoba nam się bardziej? Przyzwyczailiśmy się do nazywania swojego zawodu konsultantem ślubnym. Wydaje nam się, że wedding planner idealnie pasuje do amerykańskich filmów. Lubimy polską wersję nazwy naszego zawodu. Konsultant ślubny zajmuje się dbaniem o każdy szczegół podczas przygotowań do dnia ślubu i przyjęcia weselnego. Podpowiada przyszłej parze młodej, inspiruje, odradza nietrafione pomysły oraz koordynuje dzień ślubu. Często Para Młoda nie zwraca uwagi na szczegóły, które okazują się istotne. Konsultant ślubny przypomni o parasolce na wypadek brzydkiej pogody, o zimnych napojach dla czekających gości w upalne dni, ustali szczegółowy harmonogram dnia ślubu oraz przypomni najważniejsze terminy.

wedding planner białystok

Wesele po Podlasku

Wedding planner współpracuje ze sprawdzonymi usługodawcami z branży ślubnej – część z nich możecie odnaleźć na naszej stronie – http://weselepopodlasku.pl/uslugodawcy/ . Dzięki temu oszczędzicie swój czas i pieniądze związane z nietrafnymi wyborami.

Wedding plannerów w Białymstoku i województwie podlaskim jest coraz więcej. Rok 2017 jest przełomowym rokiem w branży agencji ślubnych na naszym terenie. Cieszymy się, że branża rozwija się i coraz więcej przyszłych Par Młodych zainteresowanych się pomocą doświadczonych specjalistów. Każdy z nas posiada inną grupę docelową, więc możecie dopasować swoje potrzeby do ofert agencji ślubnych w naszym regionie.

Zapraszamy Was na spotkanie – porozmawiamy przy pysznej kawce lub herbatce.

Pamiętajcie o naszym rabacie, który obowiązuje przy umowach podpisanych do końca czerwca!

ŚLUBNE LAST MINUTE!   
Wasz ślub i przyjęcie weselne zbliża się wielkimi krokami?
Obawiacie się, że nie zdążycie przygotować wszystkiego?
Nie chcecie prosić o pomoc bliskich?
—————————————–
Skontaktujcie się z nami! Pomożemy Wam w ostatnich przygotowaniach oraz skoordynujemy dzień Waszego ślubu!
TYLKO DO 30 CZERWCA AŻ 50% RABATU NA NASZE USŁUGI!
Nie przegapcie takiej okazji

Wesele po Podlasku
Iwona I Paweł Romanowicz
weselepopodlasku@gmail.com
tel. 517854908

wedding planner podlaskie

Wesele po Podlasku – Ślubne last minute

 

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.