Pierwsza wizyta w salonie sukien ślubnych

Pierwsza wizyta w salonie sukien ślubnych

W dniu dzisiejszym poruszymy temat związany z pierwszą wizytą w salonach sukien ślubnych. Większość Panien Młodych wybiera umawianie swoje pierwsze wizyty ok. rok przed ślubem. Optymalny czas to od 12 do 9 miesięcy przed uroczystością.  Jest to zależne od ilości zdobień, miejsca produkcji sukni (na sprowadzaną z zagranicy będziesz musiała oczekiwać dłużej) oraz ilości klientek obsługiwanych przez dany salon.

Zapamiętaj poniższe rady, które pomogą Ci przygotować się do pierwszej wizyty i sprawią, że przymiarki będą łatwiejsze. Przed pierwszą wizytą przejrzyj w Internecie typy sukni ślubnych oraz ustal jaki fason podoba Ci się najbardziej. Istnieje możliwość, że znajdziesz suknię wymarzoną i będziesz chciała ją przymierzyć jako pierwszą. Zastanów się jaki styl preferujesz i w jakim czułabyś się najlepiej. Suknia ślubna musi pasować do Twojego charakteru. Wypisz elementy, materiały, których nie chcesz w swojej sukni. Zaplanuj budżet, który chcesz przeznaczyć na ten cel.

http://www.itakeyou.co.uk/

Na wizyty w salonach należy umawiać się osobiście bądź telefonicznie. Zarezerwuj czas i pamiętaj, aby nie umawiać wizyt w dużej ilości salonów w ciągu jednego dnia. Gwarantuję Ci, że w dwóch pierwszych będziesz z entuzjazmem podchodziła do przymiarki, natomiast w kolejnych poczujesz zmęczenie i niechęć. W okresie listopad-luty salony sukien ślubnych są często otwarte w niedzielę.

Ustal z kim chcesz wybrać się na wizytę w salonie. Zasada jest prosta – im mniej osób, tym łatwiej będzie Ci podjąć decyzję. Często inne osoby mają odmienny gust od Twojego, a Ty musisz czuć, ze ta sukienka jest idealna. Osoby, z którymi wybierzesz się do salonu muszą w prost powiedzieć Ci swoją opinię. Najlepszym doradcą zawsze jest mama i rodzeństwo. Im zależy na Waszym szczęściu! Zaproponuj przyszłej teściowej, aby wybrała się z Wami. Jest to bardzo miły gest.

W dniu mierzenia ubierz się komfortowo, w cielistą bieliznę oraz najlepszym rozwiązaniem będą odpinane ramiączka w biustonoszu. Salony sukien ślubnych posiadają buty, więc nie musisz ich zabierać ze sobą na mierzenie sukni. Weź łatwe do zdejmowania ubrania oraz koniecznie dobry humor !

http://lookandlovewithlolo.blogspot.com/

 

W salonie sukien ślubnych zaufaj konsultantce, która ma długoletnie doświadczenie. Bądź otwarta na propozycje. Często zdarza się, że suknie, których nie masz zamiaru przymierzyć- wyglądają najładniej. Wizyta w jednym salonie zajmie Ci ok. godziny.  Warto zrobić zdjęcia, ponieważ w dobrym salonie sukien ślubnych będzie taka możliwość. Musisz wiedzieć jak suknia będzie wyglądała na zdjęciach.