Noc Salonów Ślubnych – Walentynki 2017

Noc Salonów Ślubnych – Walentynki 2017

14.02.2017 w przepiękny wieczór Walentynkowy w Salonie Sukien Ślubnych Celebrity Boutique oraz Mon Cheri Boutique obył się event – Noc Salonów Ślubnych. Organizatorka eventu, Pani Elżbieta Wierzbicka zachęcała przyszłe Pary Młode do wzięcia udziału w evencie ze względu na cudowną atmosferę jaka panuje w tym dniu. Pojawienie się w Salonie Sukien Ślubnych dla wielu par było pierwszym etapem rozpoczynającego się wieczoru i wstępem przed wspólną kolacją w dniu Zakochanych. Pary rozpoczynające przygotowania ślubne oraz te, którym zostało niewiele czasu mogły uzyskać przydatne informacje na spotkaniach przy stanowiskach wybranych usługodawców  branży ślubnej.

Przy naszym stanowisku czekaliśmy na Was ze słodkościami, inspiracjami oraz trendami na 2017 rok. Wnioskując z naszych rozmów, wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak działa konsultant ślubny i na czym polega koordynacja dnia ślubu. Zapraszamy Was do zakładki o nas oraz zapoznania się z naszym postem „Koordynacja dnia ślubu – dlaczego jest tak ważna?”

Monika Woroniecka

Monika Woroniecka

Monika Woroniecka

Monika Woroniecka

Podczas Nocy Salonów Ślubnych mogliście spotkać usługodawców zajmujących się świadczeniem różnorodnych usług w branży ślubnej.

Przepyszne, alkoholowe lub bezalkoholowe napoje serwował Przemek z  Przystanek Bar.  Każdy z uczestników mógł skosztować w Walentynkową Noc magicznych drinków. Ekipa z Przystanek Bar nie boi się wyzwań i do każdej Pary Młodej podchodzi indywidualnie. Jedną z atrakcji na przyjęciu może być pokaz barmański, który zaskoczy każdego gościa.

Monika Woroniecka

Monika Woroniecka

O makijaż przyszłych Panien Młodych zadbała Katarzyna Heller, która przy użyciu techniki AirBrush  sprawiła, że uczestniczki wyglądały pięknie. Panowie nie zostali pominięci i mogli wykonać tatuaż z imieniem swojej partnerki. Jeżeli chcecie uzyskać informacje odnośnie AirBrush zapraszamy do kontaktu z Katarzyną Heller.

Monika Woroniecka

Monika Woroniecka

Katarzyna Heller

Tortova by Aga przygotowała walentynkowe słodkości, które zostały skonsumowane w oka mgnieniu. Uzależniły nie jednego uczestnika. Agnieszkę z Tortova by Aga można uznać najsłodszą kobietą w mieście. Uwierzcie nam, że nie znajdziecie lepszej bezy niż ta od Tortovej.

Monika Woroniecka

Dobrą zabawę gwarantowała Fun-Time Fotobudka Białystok. Uczestnicy mogli wykonać zdjęcia w zabawnych przebraniach oraz zabrać ze sobą jako pamiątkę z Walentynkowego eventu. Fotobudka to atrakcja, dzięki której przyjęcie weselne na długo zostanie zapamiętane przez wszystkich uczestników zabawy.

Monika Woroniecka

Mateusz Kurkowski wprowadził uczestników w muzyczny świat. Mateusz jest saksofonistą świetnie odnajdującym się w muzyce house, deep house, jazz, smooth jazz, funk, blues, pop. Zaskoczył przyszłe Pary Młode, które mogły usłyszeć saksofonowe remiksy klubowych utworów.

Monika Woroniecka

Monika Woroniecka

Podczas Nocy Salonów Ślubnych eksperci z branży filmowej i fotograficznej relacjonowali wydarzenie. Z kamerą można było spotkać Adriana Zalewskiego – Film i Fotografia, fotografie z eventu posiadamy dzięki życzliwości Moniki Woronieckiej – Fotografia. Fotorelacje w dniu eventu tworzył również  Łukasz Hołdyński z Image Pix Studio.

Atrakcją wieczoru był pokaz mody Walentynkowej, w którym brały udział konsultantki Salonu Sukien Ślubnych Celebrity Boutique oraz Mon Cheri Boutique.

Na uczestników czekały atrakcyjne nagrody, m.in. bon zniżkowy w kwocie 500 zł na suknię ślubną.

Zwycięzcom gratulujemy !

Monika Woroniecka

Monika Woroniecka

Monika Woroniecka

Monika Woroniecka

Monika Woroniecka