Koordynacja przyjęcia weselnego – najważniejszy aspekt pracy wedding plannera

Koordynacja przyjęcia weselnego – najważniejszy aspekt pracy wedding plannera
Koordynacja przyjęcia weselnego – najważniejszy aspekt pracy wedding plannera

Zdawałoby się, że najtrudniejszym elementem związanym z organizacją przyjęcia weselnego są długotrwałe i precyzyjne przygotowania. Wybór obiektu weselnego, usługodawców, motywu przewodniego oraz papeterii związany jest w wielokrotnymi spotkaniami oraz poszukiwaniem inspiracji  na stronach internetowych. Jeżeli odpowiednio zaplanujemy przygotowania oraz rozpoczniemy je ze znacznym wyprzedzeniem – unikniemy niepotrzebnego stresu oraz kłótni z przyszłym mężem/żoną. Według nas to nie okres pomiędzy zaręczynami a dniem ślubu jest najważniejszy. Koordynacja dnia ślubu i precyzyjny scenariusz stanowią najbardziej istotny element pracy każdego wedding plannera.

Jeżeli jesteście na etapie przygotowań i nocne koszmary nie pozwalają Wam spać – chętnie Wam pomożemy. Nie straszne nam nieprzewidziane sytuacje – nad każdą z nich jesteśmy w stanie zapanować.

wedding plann

Fot. Anna Wiśniewska

 Na czym właściwie polega koordynacja dnia ślubu?

Jest to udział certyfikowanych wedding plannerów w przygotowaniach do Waszego ślubu tuż przed nim. Wspólnie tworzymy scenariusz  ślubu, który zawiera każdy, najbardziej szczegółowy element. Dopasowany do swojego zakresu zadań scenariusz otrzymuje również każdy z usługodawców. Kontakt w sprawie ustalenia godzin również pozostaje po naszej stronie. W dniu ślubu możemy wykonać za Was różne, dopasowane do Waszych potrzeb zadania, np.:

  • Odebranie bukietów i butonierek
  • Rozmieszczenie winietek, tablicy rozmieszczenia gości w obiekcie
  • Odebranie prezentów dla rodziców, chrzestnych, dziadków, świadków
  • Odebranie elementów dekoracyjnych
  • Aranżacja wybranych elementów – np. strefy chillout, kącika polaroid itd.
  • Dopilnowanie, aby wszyscy goście trafili do autokaru, świątyni, USC
  • W trakcie przyjęcia pilnujemy, aby każdy element przebiegał zgodnie z planem.
wedding planner

fot. Anna Wiśniewska

 

Wymienione powyżej punkty są tylko namiastką naszej pracy. Każde przyjęcie jest inne i każda para posiada różnorodne oczekiwania. Jeżeli jesteście zainteresowani naszą ofertą – zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.