Fotograf ślubny- na co zwrócić uwagę oraz jak wybrać najlepszego?

Fotograf ślubny- na co zwrócić uwagę oraz jak wybrać najlepszego?
                               Artykuł sponsorowany
Fotograf ślubny- na co zwrócić uwagę oraz jak wybrać najlepszego? 

Cotygodniowy cykl fotorelacji ze ślubów podlaskich  par cieszy się dużym zainteresowaniem wśród narzeczonych, którzy odwiedzają naszą stronę. Jest nam niezmiernie miło, że możemy Was inspirować  i prezentować sprawdzonych usługodawców z branży ślubnej.  Jest to bardzo ważny aspekt, ponieważ dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Okres oczekiwania jest niezwykle pracochłonny. Podczas intensywnych przygotowań  Pary Młode zastanawiają się nad wyborem oprawy muzycznej, dekoracji, kamerzysty i fotografa.

fotograf białystok

CORPFLASH

fotograf białystok

CORPFLASH

Wiele Par zadaje nam pytanie: Jak wybrać odpowiedniego fotografa? Na co zwrócić uwagę?

Odpowiedź jest prosta. Zwróćcie uwagę przede wszystkim na portfolio. Fotograf, który nie może pochwalić się zrealizowanymi już sesjami, nie jest w pełni wiarygodny. Tylko na podstawie wykonanych fotografii możemy ocenić, czy podoba nam się stylistyka zdjęć. Warto zwrócić uwagę także na doświadczenie fotografa, sukcesy w branży, jego umiejętności komunikacyjne i otwartość w stosunku do drugiej osoby.

Wybierając fotografa ślubnego, opieramy się na opiniach bliskich i rodziny. Często zdarza się, że młodzi decydują się na kogoś, kto miał już okazję świadczyć swoje usługi u ich znajomych bądź sąsiadów. Duże znaczenie mają także recenzje w Internecie, tj. opinie w social media. Warto prześledzić również różnego rodzaju fora internetowe, na których także można znaleźć wiele wątków dotyczących weselnych przygotowań.

Obecnie od fotografa wymaga się, aby nie tylko uchwycił piękne momenty, ale też zrobił to w sposób dyskretny i nienachalny. Profesjonalny fotograf podczas przyjęcia weselnego jest niewidoczny. Coraz częściej odchodzi się również od pozowanych zdjęć na rzecz tych naturalnych i spontanicznych. Jeśli chodzi o sesje plenerowe, to prym wiodą te na łonie natury.

fotograf białystok

CORPFLASH

fotograf białystok

CORPFLASH

Kogo możemy Wam polecić?

Jeśli szukacie doświadczonego fotografa, który wpisuje się w wymagania współczesnych Par Młodych – warto, odwiedzić stronę zespołu Corpflash (http://corpflash.com/) i zapoznać się z ich dorobkiem. Firma świadczy usługi nie tylko w zakresie fotografii ślubnej, ale również reklamowej i wizerunkowej. Pochwalić się może współpracą z wieloma znanymi markami. Fotografie ślubne wykonane przez Corpflash są naturalne, kreatywne i nietuzinkowe. Przekonaj się i odwiedź podstronę http://corpflash.com/uslugi/fotografia-slubna/.

Wielkim atutem Corpflash jest profesjonalne podejście do fotografii oraz zdjęcia plenerowe, które są oryginalne i dopasowane do tematyki przyjęcia weselnego oraz potrzeb Młodej Pary. Zespół dopasowuje się do oczekiwań i  jest w stanie uchwycić niepowtarzalne ujęcia.

fotograf Białystok

CORPFLASH

 

 

2 Komentarze

 • Ania Posted 29/05/2018 13:45

  Z fotografem, który będzie nam robił sesję ślubną trzeba się przede wszystkim dogadać 🙂

  • Wesele po Podlasku Posted 23/09/2018 18:26

   Na pewno 😉

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.