Fotobudka, selfie mirror, gifbudka

Fotobudka, selfie mirror, gifbudka

W roku 2016 ok. 70 %  Par Młodych zdecydowało się na fotobudkę na przyjęciu weselnym. W tym sezonie ślubnym w dalszym ciągu fotobudki będą  przy pokazach barmańskich jednymi z najczęściej wybieranych atrakcji weselnych. Pary Młode chcą zachować wspomnienia i sprawić, aby goście również mieli pamiątkę z nich przyjęcia.

Fotobudka pozwala na wykonywanie automatycznych sesji zdjęciowych. Zasady działania nie trzeba nikomu tłumaczyć – jest to prosta czynność.  Wybieracie ulubione rekwizyty, decydujecie się czy chcielibyście wykonać zdjęcia czy nagrać filmik, pozujecie i czekacie na zdjęcia.

Fotobudkę można wynająć na kilka godzin – zazwyczaj od dwóch do czterech. Koszt zależny jest od trwania usługi i średnio wynosi od 600 zł do 1200 zł. W pakietach zazwyczaj otrzymujecie księgę gości, nielimitowaną liczbę zdjęć, tło do wyboru oraz płytę ze zdjęciami. Atutem jest obecność asystenta, który w razie problemów pomoże Waszym gościom.

FotoBudka Sosnowiec

Fotobudka jest to tradycyjna opcja, którą zazwyczaj wybierają Pary Młode. W związku z tym, że lubimy Wam inspirować chcielibyśmy przedstawić Was alternatywy.

Pierwszą z nich są polaroidy. Są to aparaty, które służą do wykonywania błyskawicznych zdjęć. Idealnie sprawdzą się na mniejsze przyjęcia. Koszt wypożyczenia aparatu jest niewielki, ok 100 -300 zł, jednak warto wspomnieć o koszcie klisz – ok. 60 zł za 20 zdjęć.

Aparat Polaroid na weselu

Fotobudki i polaroidy są najczęściej spotykanymi atrakcjami fotograficznymi na przyjęciu weselnym. Istnieją również inne pomysły na zachowanie wspomnień w postaci zdjęć.

Magic Mirror/ Selfie Mirror jest to jedna z atrakcji weselnych, która będzie trendy w 2017 roku w branży ślubnej. W pierwszej chwili atrakcja wygląda jak zwyczajne, oświetlone lustro. Jak działa atrakcja? Po uruchomieniu zobaczycie na  lustrze animację zachęcającą do rozpoczęcia zabawy. Macie do wyboru trzy opcje – zdjęcie, gif oraz video. Dodatkową opcją jest wybór okładki, jak z gazety. Po wykonaniu zdjęcia możecie się podpisać oraz wydrukować je na pamiątkę. Koszt wynajmu Selfie Mirror rozpoczyna się od 900 zł.

Maggic Mirror, Light Ring Fotbudka

Maggic Mirror, Light Ring Fotbudka

Gibudka jest to kolejna alternatywa fotobudki. Pozwala na wykonanie GIF-ów, udostępnienie ich na Facebook oraz przesłanie SMS na dowolny numer telefonu. Koszt atrakcji rozpoczyna się od 700 zł.

Gifbudka, Light Ring

Hashtag printer jest opcją idealną dla trendsetterów. Drukuje zdjęcia z Instagrama i Twittera oraz wyświetla je w postaci slajdów, które mogą być umieszczone na projektorze.

Jak działa urządzenie?

Wykonujecie zdjęcie oraz umieszczacie eventowy hashtag przy zdjęciu na Instagramie lub Twitterze. Hashtag printer automatycznie pobiera, wyświetla i drukuje Wasze zdjęcia.