Dzieci na przyjęciu weselnym – czy jest to dobry pomysł?

Dzieci na przyjęciu weselnym – czy jest to dobry pomysł?
Dzieci na przyjęciu weselnym – czy jest to dobry pomysł? Przedstawimy za i przeciw zapraszaniu gości wraz z dziećmi oraz sposób na „zajęcie czasu” najmłodszych.

Narzeczeni, którzy przygotowują się do własnego przyjęcia weselnego podczas ustalania liczby gości, których mają zamiar zaprosić zastanawiają się nad jednym z najważniejszych aspektów – zaprosić gości wraz z dziećmi czy bez?

Często jest to decyzja uwarunkowana relacjami rodzinnymi i nastawieniem  Młodej Pary do najmłodszych. Nawet jeżeli zdecydujecie się zapraszać gości bez ich pociech, nie umieszczajcie takiej adnotacji na zaproszeniu. Najlepszym rozwiązaniem będzie wypisanie imion i nazwiska samych rodziców. Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że na przyjęcie zaproszone są osoby, których imiona zostały umieszczone na zaproszeniu. Natomiast gdy chcecie, aby najmłodsi uczestniczyli w przyjęciu – powinien znaleźć się dopisek „z dziećmi”.

wesele z dziećmi czy bez

EwelkaRewelka

Każda z opcji ma swoich zwolenników i przeciwników oraz zalety i wady. Uczestniczenie dzieci w przyjęciu to zadowolenie tych rodziców, którzy nie wyobrażają sobie obecności podczas Waszego najważniejszego dnia bez ich pociech bądź nie mają możliwości zostawienia najmłodszych w domu. Może się zdarzyć, że gość odmówi przyjścia na przyjęcie ze względu na fakt poczucia się urażonym. Dzieci na przyjęciu weselnym jest to również szczęście i radość, ponieważ te cechy związane są bezpośrednio z atmosferą jaka panuje podczas zabaw dzieci.

Przyjęcie weselne bez udziału dzieci to wygoda dla rodziców oraz spokój dla wszystkich gości biorących udział w przyjęciu. Nie trzeba myśleć w tym przypadku o miejscu, gdzie dzieci mogą położyć się spać podczas uroczystości oraz jak zadbać o to, żeby nie przeszkadzały podczas najważniejszych momentów, np. pierwszego tańca.  Dodatkowym atutem jest brak poniesienia dodatkowych opłat za dzieci (często jest to 50% ceny bądź tylko koszt obiadku).

wesele z dziećmi czy bez?

EwelkaRewelka

Zdecydowaliście się na zaproszenie gości z dziećmi czy bez?

Osobiście, uwielbiamy dzieci i nie wyobrażamy sobie naszego przyjęcia weselnego bez maluchów. Musicie dokładnie przeanalizować wszystkie za i przeciw. Z punktu widzenia organizacyjnego, oczywiście warto rozważyć zapraszanie bez dzieci, ale patrząc z drugiej strony- nie ma słodszego widoku podczas wesela niż elegancko ubrane dzieciaki.

Jeżeli zdecydowaliście się na zaproszenie gości wraz z dziećmi, możecie rozważyć skorzystanie z usług profesjonalnego animatora zabaw, który w swojej ofercie posiada między innymi przedstawione poniżej atrakcje:

 1. zabawy z chustą animacyjną
 2. malowanie twarzy (polecane na poprawiny, podczas wesela malowanie twarzy jest niepolecane)
 3. modelowanie balonów
 4. duże bańki mydlane (w sezonie letnim)
 5. gra twister
 6. piosenki z pokazywaniem
 7. skoki w workach
 8. zgadywanki
 9. kącik plastyczny
 10. zabawy intelektualne
 11. zabawy sportowe
 12. zabawy sprawnościowe
 13. gra w klasy
 14. gra w chińczyka
 15. piniata

Zabawy dostosowane są do wieku oraz upodobań najmłodszych.

Polecamy Wam firmę EwelkaRewelka, która zapewni świetną zabawę dla dzieci podczas Waszego przyjęcia weselnego.

animator wesele białystok

EwelkaRewelka

EwelkaRewelka w swojej ofercie posiada wszystkie wspomniane powyżej atrakcje oraz w przyszłości planuje wprowadzenie nowych, budzących zainteresowanie najmłodszych elementów przydatnych podczas animacji. Dzieci od 4 do 11 lat mogą bez żadnych przeszkód uczestniczyć w zabawach organizowanych przez animatora, natomiast maluchy poniżej 4 lat jedynie pod opieką rodzica. W chwili obecnej istnieje możliwość pracy z animatorów z grupą do 30 osób. Animatorzy zawsze działają w minimalnym składzie dwóch osób.

Atutem firmy jest fotorelacja z animacji, którą otrzymuje Para Młoda oraz możliwość wybrania opcji „niania”. Polega ona na sprawowaniu opieki nad śpiącymi w pokojach hotelowych dziećmi. Przed dniem uroczystości rodzice i dziecko spotykają się z niania, aby zapoznać się wzajemnie.

Polecamy EwelkaRewelka  ze względu na pozytywne nastawienie do najmłodszych, ciekawe propozycje zabaw oraz korzystną cenową ofertę 🙂

animator wesele białystok

EwelkaRewelka

animator wesele białystok

EwelkaRewelka

 

 

 

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.