Fotorelacja z Degustacji w Lawendowym Zakątku – 11 marca 2018

Fotorelacja z Degustacji w Lawendowym Zakątku – 11 marca 2018
Fotorelacja z Degustacji w Lawendowym Zakątku – 11 marca 2018

 

Przygotowania do ślubu i wesela wymagają wiele czasu oraz zaangażowania ze strony Młodej Pary. Aby pomóc im w przygotowaniach i ułatwić zadanie Lawendowy Zakątek podjął decyzję , aby zorganizować dzień otwarty, a także przy tej okazji urządzić degustację dań weselnych. Celem wydarzenia jest pomoc Młodej Parze przy wyborze menu na ich wymarzone przyjęcie weselne, gdzie jedzenie odgrywa bardzo ważną rolę i jest jednym z najczęściej komentowanych elementów podczas wesela.

W związku z tym, że bardzo często od Par szukających sali właściciele Lawendowego Zakątka słyszeli „nigdy nie byliśmy u was na przyjęciu weselnym” wspólnie  postanowiliśmy, iż event musi się czymś wyróżniać spośród degustacji oferowanych przez inne obiekty. Uznaliśmy, że strzałem w dziesiątkę będzie wydarzenie pod tytułem „Mini wesele”, aby Młode Pary oraz ich bliscy mogli poczuć namiastkę przyjęcia weselnego. Zrezygnowaliśmy, więc z bufetów i chcąc zaskoczyć naszych Gości już na początku przywitaliśmy ich tablicą z usadzeniem gości, a także lampką wina musującego. Na stołach Gości znajdowały się winietki i menu weselne przygotowane przez Annę Wiśniewską z Do Trzech Razy Sztuka. Stoły były przygotowane tak jak na przyjęcie weselne, każda przystawka miała winietkę z nazwą. Na początek zaserwowaliśmy dwie zupy oraz dwie propozycje dania głównego.

Podczas wydarzenia o oprawę muzyczną zadbał Dj Krzysztof Cj, jak na prawdziwe przyjęcie weselne przystało odbył się pokaz pierwszego tańca w wykonaniu Hani i Tomka z Fabryki Tańca, którzy zachwycili nas walcem wiedeńskim. Obecne podczas eventu były również firmy z branży ślubnej, między innymi jedną z atrakcji był pokaz barmański w wykonaniu Przemka z Przystanku Bar. Tradycyjnie jak na każdym przyjęciu weselnym nie mogło zabraknąć wyjazdowego wiejskiego stołu na ciepło. Uczestnicy wydarzenia mogli skosztować prawdziwych specjałów podlaskiej kuchni.  Aby osłodzić wszystkim niedzielne popołudnie, Pani K przygotowała torty weselne w różnorodnych smakach.  Animatorki z Ogarnij Bazę przygotowały moc atrakcji, które również można wykorzystać podczas wesela. Mamy pewność, że żaden z uczestników nie poczuł się znudzony !

W trakcie degustacji oraz jeszcze przez kilka dni po usłyszeliśmy od osób uczestniczących w degustacji wiele miłych słów, które motywują Lawendowy Zakątek do dalszego działania i podnoszenia poziomu  usług. To wszystko sprawiło, iż  dzień otwarty oraz degustację właściciele  wpiszą jako stałe wydarzenie do swojego kalendarza.

Dziękujemy wszystkim narzeczonym, gościom oraz firmom z branży ślubnej za uczestnictwo dniu otwartym i degustacji weselnej 2018 w organizowanym w sali weselnej 🏩 Lawendowy Zakątek 
Dziękujemy Natalia Kozłowska za zaproszenie oraz zaufanie nam i zaangażowanie w tworzenie tekstu z wydarzenia 😍😍😍

Zdjęcia: Fotoinspiracja Ewelina Simakowicz

lawendowy zakątekwesele białystokagencja ślubna podlaskiewedding planner białystokagencja ślubna białystoklawendowy zakątekgood look białystokgood look białystokprzystanek barfotobudka białystokcukier lukier białystokkejty marrycoffee bar białystokpierwszy taniec białystoksuknia slubna bialystokwiejski stół podlaskiedrink bar białystokdrink bar białystokprzystanek bar drink barpani k torty białystokpani k torty białystokdj wesele białystokANIMATOR białystok wesele białystokogarnij baze białystokbalony białystokwesele po podlasku

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.