Bukiety ślubne idealne na wiosnę – tulipan, jaskier, żonkil

Bukiety ślubne idealne na wiosnę – tulipan, jaskier, żonkil

Wiosna jest to idealny czas na zawarcie związku małżeńskiego. W tym okresie wszystko budzi się do życia, a w szczególności roślinność. Ślub w okresie wiosennym kojarzony jest z przepięknymi kwiatami, pastelowymi barwami oraz niewinną, rozkwitającą miłością pary młodej. Osobiście, uwielbiamy wiosnę. Kojarzy nam się z jasnoróżowym bukietem tulipanów, które mogą być motywem przewodnim uroczystości. Z niecierpliwością oczekujemy na możliwość organizacji przyjęcia weselnego parze, której marzeniem są tulipany jako jedyny kwiat, który zagości w bukiecie, butonierce oraz wazonach.

Nadszedł czas na inspiracje !!! Dzisiejszy post (mamy nadzieję) sprawi, że zakochacie się w wiosennych bukietach ślubnych. Królować będą żonkile, tulipany, jaskry, piwonie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami 🙂

 

Źródło: pinterest.com/ brides.com

Źródło: pinterest.com/ modwedding.com

Źródło: lovemydress.com

Źródło: weddingchicks.com

Źródło: meredithperduephoto.com

Źródło: itakeyou.co.uk

Źródło: fabmood.com

Źródło: fabmood.com

Źródło: fabmood.com

Źródło: Jose Villa Photography

Źródło: pinterest.com

Źródło: Kwiatowe Atelier

Źródło: decoki.pl

Źródło: lovemydress.pl

Źródło: lovemydress.pl

Jeżeli podobają Wam się nasze inspiracje i nie macie pojęcia na jakiego florystę się zdecydować – zapraszamy do kontaktu z nami. Pomożemy Wam stworzyć niezapomniany nastrój i dobierzemy wspólnie sprawdzonych usługowców.

Zgadzacie się z nami, że ślub i przyjęcie weselne w okresie wiosennym będą bajkowym wydarzeniem, jeżeli wykorzystacie kwiaty sezonowe?

Pozdrawiamy,

Wesele po Podlasku

Agencja ślubna

Iwona i Paweł Romanowicz