Ślub w Białej – portal z inspiracjami dla przyszłych małżonków

Ślub w Białej – portal z inspiracjami dla przyszłych małżonków

W związku z tym, że lubimy nawiązywać nowe formy współpracy, chcielibyśmy przedstawić Wam portal ślubno -weselny www.slubwbialej.pl, który inspiruje przyszłe Młode Pary z Białej Podlaskiej i okolic. Z Białą Podlaską jesteśmy związani, ponieważ właśnie w jej okolicach mieszkają jedni z naszych teściów 😉

Misją portalu Ślub w Białej jest ułatwianie organizacji ślubu i wesela przyszłym parom młodym poprzez dostarczanie niezbędnych informacji. Ślub w Białej chce, aby wszystko co związane jest ze ślubem było dostępne w jednym miejscu. Artykuły dostępne na stronie dostarczają nie tylko wiedzy co, gdzie, kiedy i jak zorganizować ale także wielu ciekawostek, porad, inspiracji ślubnych.

Od 2012 roku portal ślubny jest organizatorem jedynej w Białej Podlaskiej – Wielkiej Gali Ślubnej. Targi ślubne dostarczają mnóstwa wiedzy i pomysłów dotyczących ciągle zmieniających się trendów ślubnych. Ślub w Białej posiada stale uaktualnianą i największą bazę firm z branży ślubno-weselnej regionu bialskiego i okolicDzięki przejrzystym kategoriom łatwo jest się po niej poruszać. Zaglądając do bazy dowiecie się gdzie w okolicy można zorganizować przyjęcie weselne, dobierzecie suknię ślubną i garnitur z wszelkimi niezbędnymi detalami, zamówicie auto do ślubu czy zespół muzyczny. Do tego obejrzycie prace najlepszych fotografów i kamerzystów w mieście a także powierzycie dekorację sali, kościoła czy samochodu w odpowiednie ręce.

A po ślubie… portal zaprasza do dzielenia się swoim szczęściem w dziale Wasze śluby, gdzie umieszczone są fotorelacje ze ślubu i wesela przesłane przez czytelników portalu.

wesele Biała Podlaska

Ślub w Białej

Co wyróżnia portal Ślub w Białej?
  • przejrzystość
  • skuteczność w dotarciu do narzeczonych
  • fachowa wiedza
  • wysoka jakość przekazywanych treści
  • stale uaktualniana baza firm
  • inspirujące porady ślubne i przeglądy produktowe
Zaplanujcie swój wymarzony ślub!

kontakt@slubwbialej.pl
https://www.facebook.com/slubwbialej
791 267 533

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.